Kurumsal

Hakkımızda

Bosna Yapı Endüstri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 10 mart 2014 tarihinde kuruldu. Kurulduğu günden itibaren sektörde saygın projelerde tamamlayıcı ve bütünleyici ürün ve hizmetler sunan firmamız, kurucu ve yönetici ekibimizin sektörel birikiminin profesyonel yansımalarını, imza attığı her projede göstermiştir. Yapı sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ile Bosna Yapı markasını oluşturan inşaat mühendisi Mehmet Yücel beyin yönetimi ve koordinasyonu ile genç ve dinamik bir marka yarattık ve tüm hizmetlerimizi bu dinamizm üzerinden sunmaktayız. Bosna Yapı'nın ve değerlerin doğruluğuna olan inancı, çalışmalarının daha kaliteli ve çalışanların güvenini kazanmalarını sağlamıştır. İnşaat sektöründe bütünleyici hizmetler sunan Bosna Yapı, çalışma disiplini ve detaylı çözümler sunup uygulayabiliyor olması ile farkındalığını ortaya koymuştur.

Deneyimli ve profesyonel üretim ve uygulama ekiplerimizle çalışmalarımızda, kalite ve güvenden hiçbir şekilde taviz vermememiz öncelikli çalışma prensibimizi oluşturmaktadır. Bosna Yapı, kuruluşundan günümüze birçok projede yer aldı ve almaya devam ediyor. Firmamız, görev aldığı her projede teknik kadrosu ve çalışanlarının yaptığı başarılı uygulamalar alternatifler sunan ve çözüm odaklı yaklaşımlarla müşterisine hizmet sunan sektöründe farklı bir firma ve marka olmuştur.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetlerimiz ile kaliteyi daima üst seviyede tutup; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğimizi artırarak sürdürmek temel vizyonumuzu oluşturmaktadır. Markamız Bosna Yapı, kazandığı başarıları ulusal arenaya taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmayı hedefleri arasına yerleştirmiştir.

Misyonumuz

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı ve bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek misyonu ile faaliyetlerini sürdürüyor. Bosna Yapı, uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket eden firmamız; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmayı, her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamayı misyon olarak belirlemiştir.

İletişim Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.