mimari ve tasarım

Mimari ve Tasarım

Özgün tasarımlar ve kullanıcı memuniyeti ile ekonomik kazanç dengesi çerçevesinde projeler hazırlamaktayız. Tüm proje tasarımlarımızı (mimari, statik, mekanik, elektrik, peyzaj ve akustik) uygulama projesi haline getiriyoruz. Tasarımlarını ve uygulama projelerini yaptığımız mimari projelerin 3 boyutlu sunumlarını hazırlıyoruz.

dekorasyon

Dekorasyon

Kullanıcının istekleri doğrultusunda fonksiyoner estetik, şık ve modern tarzda projeler hazırlayarak yapım aşaması haline getiriyoruz. Detaylı çalışmalar, çizimler, animasyonlar ve 3 boyutlu anlatımlarla mekanların bitmiş halini sizlere sunuyoruz. Bu bağlamda konut, ofis, kafe ve restoran gibi çeşitli projelerde anahtar teslim uygulama hizmeti veriyoruz.

endüstriyel yapı

Konut, Ticari Ve Endüstriyel Yapılar

Meskenleriniz, ticari ve endüstriyel yapılarınız için tadilat, dış cephe mekanik sistemleri ve ince kalem çalışmalarında sizlere çözümler sunuyoruz. Alternatif uygulamalar ile her türlü bütçeye hizmet vermekteyiz. Projelerin yapım çalışmalarında, uygulamaların imalat bazında fiyatlandırılması, detaylarının oluşturulması ve imalatının ekiplerimiz tarafından uygulanmasını sağlıyoruz. Çözüm önerilerimizi detaylar ve 3 boyutlu çizimler ile sunarak isteğiniz doğrultusunda uyguluyoruz.

müteahhitlik

Müteahhitlik

Kamu yapıları ve özel nitelikli yapılar tarafımızdan anahtar teslim olarak yapılmaktadır. Arsa sahipleriyle anlaşıp kat karşılığı yeni konutlar inşa etmekteyiz.

kentsel dönüşüm

Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm sonucu riskli yapıları belirleyip dönüşüm süreci, yıkım, yapı ruhsatı alınmasından yeni yapının inşaası ve anahtar teslimlerinin yapılmasına kadar olan süreci yönetiyoruz. Konforlu ve depreme dayanıklı konutlar yapıyoruz.

müşavirlik

Müşavirlik

Tüm kamu ve özel yapıların mimarlık ve mühendislik yapım şartnamelerine uygun olarak yaptırılması hizmeti vermekteyiz.

İletişim Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.